Studentet.info
Lajme : Ministri Pollo: Provimet s'do te korigjohen nga pedagoget
Kyqur 02-12-2006 9:58:24 (1323 Lexime)


Ministri Pollo: Provimet s'do te korigjohen nga pedagoget

TIRANĖ, 2 DHJETOR- Ministri i Arsimit dhe Shkencave Genc Pollo ka reaguar, pas arrestimit tė njė pedagogeje, nėn akuzėn e mitmarrjes.

Ministri Pollo tha se po shihet mundėsia, qė provimet e studentėve tė mos korrigjohen nga pedagogėt.

Sipas tij, mitmarrja ėshtė e dėnueshme dhe pėr tė shmangur korrupsionit nė radhėt e pedagogėve po shihet mundėsia qė provimet tė korigjohen nga njė strukturė e posacme.


Ministri Pollo e beri kete deklaret ne Konferencėn e Rektorėve tė Rajonit. (A1TV)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio