Studentet.info
Lajme : NĖ VENDĖ TĖ URIMIT!
Kyqur 20-12-2006 12:38:52 (1291 Lexime)


NĖ VENDĖ TĖ URIMIT!

Anashkalohet studentet.info


Universiteti Shtetror i Tetovės, ka anashkaluar revistėn mė tė madhe virtuele tė studentėve shqiptar www.studentet.info

Stafi drejtues kėrkon sqarim publik nga organizatorėt e manifestimit pėr kėtė lajthitje tė tyre.

Organizatorėt e kėtij manifestimi kanė mbyllur dyertė e mbi 15 mijė studentėve dhe familjeve tė tyre qė ēdo ditė informohen nga kjo revistė.

Jopėrgjegjėsia e organiztorėve tė manifestimit pėr nderė tė themelimit tė USHT-sė, shpresojmė tė jetė e fundit dhe dyrtė pėr studentėt do tė mbesin gjithmon tė hapura, pasi universiteti ekziston pėr studentėt.

Edhe pėrkundėr anashkalimit tė revistės sonė, studentet.info do tė vazhdojnė tė jetė burimi i informimit tė studentėve dhe opinionit tė gjėrė publik.

Studentet.info ka qenė dhe do tė jetė njė revistė serioze dhe do tė vazhdoj tė informoj pėr tė gjithė tė mirat dhe tė kėqijat nė kėtė universitet dhe nė tė gjithė universitetet, pa marė parasyshė se i konvenon apo jo dikujtė.

Studentet.info ju uron tė gjithė studentėve tė USHT-sė festėn, poashtu edhe gjithė shqiptarėve tė cilėt kanė njė meritė shumė tė madhė nė ekzistimin e kėtij institucioni tė lartė arsimor

Me respekt

Studentet.info
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio