Studentet.info
Njoftime : UNIVERSITETI SHTETĖROR I TETOVĖS
Kyqur 27-12-2006 15:35:42 (6174 Lexime)

NJ O F T I M

Me 28.12.2006 dita e Enjte , ne Sallen solemne te Fakultetit te Shkencave Humane dhe Arteve rektori i Universitetit Shteteror te Tetoves prof. dr. Sadi Bexheti, do te mbaje nje konference shtypi me gazetare.

Pas konferences do te organizohet nje pritje per Vitin e Ri dhe do te shtrohet nje koktej.

Konferenca do te mbahet ne oren 11.00


Me respekt!

Tetove, 27. XII. 2006 Zyra per informim e USHT-se

Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio