Studentet.info
Njoftime : Unioni i Studenteve Shqiptar - USSH
Kyqur 05-02-2007 10:10:00 (2802 Lexime)

Konkurs pėr aplikim pėr Kryetar tė USSH-sė nė Universitetin e Prishtines.Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH-ja, Kryetari i Pergjithshemė i USSH-sė nė bazė tė Statutit tė USSH-sė,neti 5,6 dhe 7 pėr mbajtjen e Kuvendit tė USSH-sė dega nė Universitetin e Prishtinesė, shpallė tė hapurė konkursinė pėr aplikim pėr Kryetar tė USSH-sė nė Universitetin e Prishtinesė.


Pėr te aplikuarė kandidatet nė kėtė garė Studentore duhet ti permbushin keto Kritere:

1. Tė jetė Shqiptarė,
2. Tė jetė Studentė i Universitetit tė Prishtinesė,
3. Tė ketė noten mesatare mbi 8.00
4. Tė jetė i moshesė 19-24 vjeqarė.


Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH-ja (selia Qendrore) i benė thirrje te gjithė Studentėve qė janė tė interesuar qė tė udheheqin mė Studentet e UP-sė tė lajmrohen nė Zyren e Unionit tė Studentėve Shqiptarė (Fakulteti Juridik kati IV) ose tė lamrohen nė keto E-mail adresa :

ussh@albaner.net , u_s_sh@yahoo.com , info-ussh@hotmail.com ,
ose nė numrat e Telefonit:

044 - 372-676 , 044 - 450-939 , 044 - 675-939 qė ti marine fletėaplikaconetė pėr konkurimė.


Aplikimi fillonė prejė datesė: 15 shkurtė 2007 dhe perfundonė mė 20 shkurtė 2007.

Komisioni Qendror Zgjedhorė i Unionit tė Studentėve Shqiptarė KQZUSSH-ja
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio