Studentet.info
Njoftime : BURSA PER STUDIME NE SHBA
Kyqur 24-02-2007 9:35:47 (3198 Lexime)

BURSA PER STUDIME NE SHBA

Zyra pėr marrėdhėnie ndėrkombėtare lajmėron stafin akademik, asistentėt e programeve tė ndryshme studimore, asistentėt e ri dhe studentėt e vitit tė katėrt, se mė 6 mars 2007, nė orėn 13:30, pėrfaqėsues tė Ambasadės Amerikane nė Shkup do tė bėjnė njė prezantim pėr dhėnien e bursave pėr studimet master dhe doktorata nė disa universitete eminente tė SHBA-ve.

Ky prezantim pėr dhėnien e bursave pėr studime pasuniversitare do tė mbahet nė Amfiteatrin e Rektoratit tė Universitetit Shtetėror tė Tetovės. Pas prezantimit tė pranishmit do tė kenė mundėsinė qė tė parashtrojnė edhe pyetje qė kanė tė bėjė me kėtė cėshtje.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio