Studentet.info
Lajme : Mirėnjohje pėr studentėt mė tė mirė gjatė vitit akademik 2005/2006
Kyqur 22-03-2007 4:16:40 (1500 Lexime)

Kryeministri Nikolla Gruevski ndau mirėnjohje pėr studentėt mė tė mirė


SHKUP, 21 MARS - Kryeministri Nikolla Gruevski sot nė Qeveri do t'u ndajė mirėnjohje studentėve tė universiteteve "Shėn Cirili e Metodi"- Shkup, "Shėn Klimenti i Ohrit" - Manastir, tė Universitetit Shtetėror tė Tetovės dhe Universitetit tė EJL-sė nė Tetovė, tė cilėt kanė diplomuar me notė mesatare mė tė lartė nė vitin akademik 2005/2006.

Nė pritje do tė marrin pjesė edhe rektorėt dhe dekanėt e katėr universiteteve, akademikė nga ASHAM-i dhe pėrfaqėsues tė Ministrisė sė Arsimit.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio