Studentet.info
Njoftime : Njoftim
Kyqur 27-03-2007 14:00:00 (1849 Lexime)


NJOFTIM

Njoftohen tė gjithė studentėt, profesorėt dhe tė interesuarit e tjerė se tė mėrkurėn, mė datė 28.03.2007, nė ora 13.00, nė Amfiteatrin e Rektoratit tė Universitetit Shtetėror tė Tetovės, do tė mbahet ligjėrata e parė e profesorit tė mirėnjohur anglez James Pettifer. Prezent do tė jetė edhe bashkė autorja e kėtij libri, anglezja Miranda Vickers.


Tema e ligjėratės sė parė ėshtė “Cėshtja shqiptare”- Riformėsimi i Ballkanit, ku njėkohėsisht do tė bėhet edhe promovimi i kėtij libri qė doli nga shtypi kohė mė parė.

Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio