Studentet.info
Lajme : Promovim tė Monografisė “Nė kėrkim tė dijes dhe tė lirisė”
Kyqur 08-02-2005 12:42:06 (1381 Lexime)


Njoftim pėr Monografinė kushtuar dėshmorėve dhe viktimave tė UP, 1997-1999

PRISHTINĖ, 08 SHKURT- Tė ejten mė 10 shkurt 2005, nė orėn 12:00, nė Sallėn e Kuqe tė Fakultetit tė Filologjisė, do tė mbahet ceremonia solemne e promovimit tė Monografisė “Nė kėrkim tė dijes dhe tė lirisė” (Dėshmorėt dhe viktimat e Universitetit tė Prishtinės 1997-1999), e cila ėshtė botim i Universitetit tė Prishtinės. Ftohen tė gjithė familjarėt e profesorėve dhe studentėve dėshmorė dhe viktima tė luftės nė Kosovė, qė tė marrin pjesė nė kėtė ceremoni promovimi.
Me kėtė rast tė gjithė familjarėt mund tė marrin nga njė ekzemplar tė kėsaj Monografie.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio