Studentet.info
Lajme : Pėrurim i zyrės sė Universitetit nė Shtip
Kyqur 28-03-2007 10:21:40 (1282 Lexime)

Pėrurim i zyrės sė Universitetit nė Shtip

SHTIP, 28 MARS- Zyrja e Universitetit "Goce Dellēev" nė Shtip sot nė mėnyrė solemne do tė pėrurohet nė Shtip, lajmėrohet zyrtarisht.

Nė pėrurimin do tė marrė pjesė edhe ministri i Arsimit dhe Shkencės, Sulejman Rushiti i cili sot ėshtė pėr vizitė njėditėshe nė qytetitin e Shtipit.

Nė kuadėr tė vizitės, Rushiti ėshtė paralajmėruar se do tė realizojė takim punues me kryetarin e komunės sė Shtipit, ndėrsa do ta vizitojė edhe shkollėn fillore nė Novo Sellė
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio