Studentet.info
Lajme : Bashkėpunim i Universitetit tė EJL-sė me Suedinė
Kyqur 13-04-2007 6:17:17 (1403 Lexime)

Bashkėpunim i Universitetit tė EJL-sė me Suedinė

TETOVĖ, 13 PRILL- Universiteti i Evropės Juglindore (EJL) sot duhet tė nėnshkruajė marrėveshje pėr bashkėpunim me Universitetin Jonkoping nga Suedia.

Marrėveshja pėr bashkėpunim ka tė bėjė me ēertifikatėn pėr punė rinore nė bashkėsinė, nė kuadėr tė Katedrės pėr Punė dhe Politikė Sociale tė Fakultetit pėr Administratė Publike.

Nė kėtė ngjarje pritet tė jenė tė pranishėm pėrfaqėsues tė Rektoratit tė UEJL-sė, si dhe pėrfaqėsues tė fakultetit pėr Edukim dhe Komunikim tė Universitetit Jonkoping nga Suedia
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio