Studentet.info
Lajme : Lista e studenteve te regjistruar ne USHT
Kyqur 05-07-2007 7:41:54 (3616 Lexime)

Studentet e regjistruar ne afatin e pare ne USHT

TETOVĖ, 5 KORRIK- Prorektori pėr arsim i USHT-sė, prof. dr Agim Vela, njėkohėsisht Kryetar i Komisionit Qendror pėr regjistrim, dhe shefi pėr arsim dhe politikė regjistruese, Mr. Qufli Osmani, njėkohėsisht edhe Koordinator i procesit tė regjistrimit informuan gazetarėt pėr numrin e kandidatėve qė kanė aplikuar dhe atyre qė janė pranuar, pėr secilin Fakultet respektivisht Qendėr studiuese.

Gjithashtu informuan edhe rreth politikave regjistruese, procedurave dhe rreth afateve tjera tė regjistrimit.

Kandidatėt e pranuar, duhet tė bėjnė regjistrimin nė Fakultetet-Programet studimore pėrkatėse, mė sė voni deri mė 13 korrik 2007.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio