Studentet.info
Lajme : Instalohet WEBLAB nė Fakultetin Ekonomik
Kyqur 14-07-2007 3:03:14 (1604 Lexime)

Instalohet WEBLAB nė Fakultetin Ekonomik nė USHT

TETOVĖ, 13 KORRIK- Si pjesė e bashkėpunimit mes Fakultetit Ekonomik tė USHT-sė dhe Universitetit tė Mariborit nė projektin E-Learning (mėsim elektronik), pėrkrahur dhe financuar nga programi TEMPUS, nė hapėsirat e FSHMN-sė, pranė Fakultetit Ekonomik u instalua laboratori kompjuterik WEBLAB i pajisur me gjithsej 7 kompjuterė nė shėrbim tė studentėve tė Fakultetit Ekonomik.

Ky ėshtė njė prej projekteve tė realizuara nė kuadėr tė programit TEMPUS, me kontraktor, prof. dr. Franco Lombardi dhe udhėheqės projekti, prof. dr. Hamit Aliu nga Fakulteti Ekonomik i Universitetit Shtetėror tė Tetovės


Web Based Multimedia E-Learning for Applied Technologies WEBLAB do t'i mundėsojė studentėve ligjėrata nga distanca, qasje nė punime ekonomike dhe shkencore tė realizuara nga pjesėmarrėsit nė projekt.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio