Studentet.info
Lajme : Pedagogu 40 vjecar i jep fund jetes me vetevarje
Kyqur 21-02-2008 4:40:39 (1745 Lexime)


KORĒĖ, 21 SHKURT -Nje pedagog i ka dhene fund jetes duke u vetevarur. Artur Konopulli 40 vjec nga Korca u gjet i vetevarur ne banesen e tij ne Korce. Babai i dy femijeve dhe pedagogu i matematikes ne Universitetin “Fan Noli” te Korces eshte gjetur pa jete ne ambientet e shtepise ku banonte nė lagjen nr. 3 tė qytetit dhe kane qene te kota shpresat e familjareve per ta sjelle ne jete. Policia e cila ka shkuar menjehere ne vendgjarje ka nisur hetimet per shkaqet e mundshme qe kane cuar ne veteflijim pedagogun. Per kete arsye po merren ne pyetje familjaret, nga te cilet policia shpreson se mund te gjeje ndonje shkak te mundshem rreth kesaj ngjarjeje. Korce-Nje pedagog i ka dhene fund jetes duke u vetevarur. Artur Konopulli 40 vjec nga Korca u gjet i vetevarur ne banesen e tij ne Korce. Babai i dy femijeve dhe pedagogu i matematikes ne Universitetin “Fan Noli” te Korces eshte gjetur pa jete ne ambientet e shtepise ku banonte nė lagjen nr. 3 tė qytetit dhe kane qene te kota shpresat e familjareve per ta sjelle ne jete. Policia e cila ka shkuar menjehere ne vendgjarje ka nisur hetimet per shkaqet e mundshme qe kane cuar ne veteflijim pedagogun. Per kete arsye po merren ne pyetje familjaret, nga te cilet policia shpreson se mund te gjeje ndonje shkak te mundshem rreth kesaj ngjarjeje.

Mėsohet se grupi hetimor po punon dhe nė pistėn e njė vetėvarjeje tė nxitur nga persona tė tjerė. (news24)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio