Studentet.info
Lajme : Studenti pshurret nė Taj Mahal
Kyqur 14-04-2008 9:54:27 (1697 Lexime)


INDI, 14 PRILL - Njė student holandez ka provokuar incident ndėrkombėtar duke publikuar nė shėrbimin e internetit YouTube njė video-klip ku ai shihet duke kryer nevojėn e vogėl nė njėrėn nga shtatė ēudirat e botės, Taj Mahal. Drejtori I shkollės sė tij - Euro College nė Rotterdam, formalisht i ka kėrkuar falje ambasadorit indian nė Holandė.

Shkolla gjithashtu ėshtė duke marrė parasysh veprime ligjore kundėr studentit pėr rrėnimin e reputacionit tė tyre, njoftojnė mediat lokale. Djaloshi i ri shihet nė video-klip duke u pėrqeshur derisa nxjerr organin e tij nga pantallonat.


Kamera mė pas paraqet pamjen e famshme tė Taj Mahalit.

Studenti ėshtė suspenduar menjėherė kur profesorėt morėn vesh pėr incidentin i cili ngjau gjatė njė udhėtimi nė Indi.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio