Studentet.info
Njoftime : Ligjėratė nė temėn: “Zhvillimet aktuale nė mediat shqiptare, Reality Shows” me Mentor Nazarkon
Kyqur 09-05-2008 6:08:31 (1806 Lexime)


Njoftohen tė gjithė studentėt e Fakultetit tė Komunikimeve Masive dhe Gazetarisė, se tė hėnėn mė 12 prill 2008, nė orėn 12.00, nė Amfiteatrin nr.1, do tė mbahet njė ligjeratė rasti nga publicisti shqiptar, Mentor Nazarko, i diplomuar nė shkencat politike dhe drejtėsi. Aktualisht ėshtė redaktor nė televizionin “Top Channel”.
Kohėve tė fundit ėshtė botuar libri i tij i parė “Lufta e fundit, prona e shqiptarėve nė Greqi”.

Ligjėrata me temėn: “Zhvillimet aktuale nė mediat shqiptare, Reality Shows”, do tė jetė e hapur pėr pyetje dhe diskutime.


Ftoheni tė merrni pjesė!
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio