Studentet.info
Njoftime : Nėnshkruhet Marrėveshja pėr Bashkėpunim nė mes tė Universitetit AAB dhe Asociacionit tė Komunave tė Kosovės
Kyqur 20-05-2008 4:00:06 (1564 Lexime)


Njoftohen studentėt e Universitetit AAB, stafi pedagogjik dhe administrativ, se nė kuadėr tė bashkėpunimit me institucione tė ndryshme, vendore e ndėrkombėtare, tė martėn mė 20 maj 2008, nė orėn 11,30 nė Universitetin AAB do tė nėnshkruhet marrėveshja me Asociacionin e Komunave tė Kosovės.
Nė nėnshkrimin e Marrėveshjes do tė marrė pjesė edhe kryetari i kėtij Asociacioni, z. Bajram Rexhepi

arrėveshja pėr bashkėpunim ndėrmjet Universitetit AAB dhe Asociacionit tė Komunave tė Kosovės, do t’ u mundėsojė studentėve tė Universitetit AAB tė kryejnė praktikėn studentore nė Kuvendet komunale tė Komunave tė Kosovės.

- Nėnshkrimi i marrėveshjes pėr bashkėpunim nė mes Universitetit AAB dhe AKK

E martė: 20 maj 2008
Ora: 11:30
Vendi: Amfiteatri 1
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio