Studentet.info
Njoftime : DEBATI UNIVERSITAR
Kyqur 26-06-2008 2:20:46 (1719 Lexime)


Njoftohen tė gjithė profesorėt dhe studentėt e Universitetit Shtetėror tė Tetovės, se tė enjten, 26 Qershor 2008 me fillim nė ora 20 h, nė Amfiteatrin e Rektoratit tė USHT-sė do tė mbahet Debati Universitar, me temė:

“Studimet pasdiplomike nė USHT”

Pjesėmarrės nė debat:

1. Rektori i USHT-sė , prof. dr. Sadi Bexheti
2. Dekanėt e fakulteteve

Data: 26 qershor (e enjte)
Ora: 20 h
Vendi: Amfiteatri i Rektoratit tė USHT-sė

Ftohen profesorėt, studentėt e USHT-sė si dhe gjithė tė interesuarit tė marrin pjesė nė debat.

Zyra pėr informim e USHT-sė
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio