Studentet.info
Njoftime : KURSE tė gjuhės Angleze, Gjermane dhe Italiane
Kyqur 25-09-2008 5:47:13 (4497 Lexime)


FORUM-i pėr Shoqėri, Shkencė dhe Kulturė – UNIVERSITAS
FORUM for Society, Science and Culture – UNIVERSITAS

Forumi pėr Shoqėri, Shkencė dhe Kulturė - ,,UNIVERSITAS’’ nė Tetovė nga 1 tetori fillon me mbajtjen e kurseve intensive mujore, tremujore dhe gjashtmujore (ēdo ditė nga e hėna e deri tė premten, 16.30 – 19.30) nė gjuhėn angleze, gjermane dhe italiane.

Ftohen tė gjithė tė interesuarit tė paraqiten nė E-mail-in e forumit: r_universitas@yahoo.com ose nė numrin e tel. 070 533 291.

Grupet do tė pėrbėhen nga 10 persona, dhe orėt do tė mbahen nė pajtueshmėri me kandidatėt. Pedagogėt qė do ta zhvillojnė mėsimin e gjuhėvė janė profesorė universitar. Pėr informata tjera tė hollėsishme drejtohuni nėpėrmjet E-mail-it apo numrit tė celularit tė lartshėnuar.

Poashtu japim tė dhėna dhe ndihmė pėr studime nė perėndim(Gjermani, Austri dhe Zvicėr), ndihmė nė marrjen e vizave Shengen, etj.

Ju mirėprėsim pėr bashkėpunim !

Adresa: Blok 82, AB I, 1-6, 1200 Tetovė; Tel.: 071 313 313; E-mail: r_universitas@yahoo.com; Website: www.forumi-universitas.org ; Xhirollogaria: 200001101255833, Stopanska Banka, A.D. Skopje; Numri tatimor: 4028004140962
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio