Studentet.info
Lajme : Gjermani, kapet studenti nė aeroport me 8.7 milionė euro
Kyqur 29-09-2008 6:19:44 (1470 Lexime)


GJERMANI, 29 SHTATOR - Doganierėt gjermanė nė aeroportin e Frankfurtit kanė kapur njė student i cili ka tentuar qė me anė tė bagazhit tė kaloj 8.7 milionė euro.

Paratė janė zbuluar pėrgjatė njė kontrolle rutinė tė punonjėsve tė aeroportit, kur studenti 29 vjeēar ka pritur udhėtimin e tij pėr nė Lindjen e afėrt. Pas zbulimit tė parave, ai ėshtė mbajtur nė arrest, pėr dyshime larje parash.

Bankėnotat janė nga 50 dhe 100 euro dhe kjo shumė ėshtė shuma mė e madhe e konfiskuar ndonjėherė nga doganierėt gjermanė tek njė individ i vetėm.(Shqip1.com)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio