Studentet.info
Njoftime : NJOFTIM
Kyqur 05-10-2008 6:53:17 (2056 Lexime)


Njoftohen studentėt e Universitetit Shtetėror tė Tetovės dhe gjithė tė interesuarit se me datė 06 tetor 2008 mbahet ceremoni me rastin e fillimit tė vitit tė ri akademik dhe me rastin e fillimit me punė pėr herė tė parė tė Fakultetit tė Shkencave tė Mjekėsisė pranė USHT-sė. Hapjen e ceremonisė do ta bėjė Rektori i USHT-sė, prof. dr. Sadi Bexheti, ndėrsa pjesėmarrės janė pėrfaqėsues tė Qeverisė sė RM-sė, ministrat e arsimit e shkencės dhe ai i kulturės, rektorė tė mė shumė universiteteve nga vendi dhe bota, pėrfaqėsues tė shumė shoqatave e organizatave etj.Data: 06 tetor 2008
Ora: 11 h
Vendi: Hapėsirat e Rektoratit tė USHT-sėJeni tė mirėseardhur...
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio