Studentet.info
Lajme : Studentėt fusin EURO fallce nga Maqedonia nė SHqipėri
Kyqur 08-10-2008 9:39:11 (1421 Lexime)

TIRANĖ, 8 TETOR- Mijėra euro tė falsifikuara, pėr tė cilat ekziston dyshimi se janė futur nga Maqedonia, konfiskoi policia shqiptare gjatė bastisjes sė banesave tė pesė studentėve nė Tiranė.
Policia, e cila nuk publikon emrat e studentėve, e as ēfarėdo detajesh pėr ta, sqaroi se dyshon se banknotat nė Shqipėri janė futur nga Maqedonia.
Gjatė bastisjes, policia nė shtėpitė e studentėve ka zbuluar edhe sasi mė tė vogėl tė hashashit.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio