Studentet.info
Lajme : Nisin regjistrimet pėr studentėt e Preshevės
Kyqur 02-11-2008 5:23:48 (1218 Lexime)

TIRANĖ, 1 NĖNTOR - Ministria e Arsimit dhe Shkencės njofton tė gjithė studentėt shqiptarė tė Luginės sė Preshevės se nė zbatim tė pikave 4 dhe 17 tė Vendimit tė Kėshillit tė Ministrave Nr. 1037, datė 02.07.2008 " Pėr Kuotat e pranimit dhe tarifat e shkollimit ne Institucionet Publike te Arsimit tė Lartė, nė ciklin e parė tė studimeve me kohė tė plotė, pėr vitin akademik 2008-2009", duhet tė regjistrohen, sipas Udhėzimit nr. 33, datė 08.09.2008 tė MASH "

Pėr procedurat e pranimit dhe tė regjistrimit nė ciklin e parė tė studimeve me kohė tė plotė nė Institucionet Publike tė Arsimit tė Lartė pėr vitin akademik 2008-2009", sipas fakultetit dhe programit tė studimit pėrkatės, kandidatėt e miratuar nga strukturat vendore te Luginės sė Preshevės. Kandindatet duhet tė regjistrohen deri nė datėn 5 nėntor 2008, nga ora 9:00 deri nė orėn 18:00 pranė sekretarive tė fakulteteve.(balkanweb)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio