Studentet.info
Lajme : Elvis Prisli “vjen” nė Tetovė
Kyqur 17-12-2008 10:35:14 (1587 Lexime)


TETOVĖ, 17 DHJETOR - Legjenda e rock e roll muzikės, Elvis Presley do tė jetė temė e bisedės nė Kėndin Amerikan nė Tetovė. Atasheu kulturor pranė Ambasadės Amerikane nė Shkup, Amy Storoė do tė mbajė prezentimin kushtuar pikėrisht Elvis Prislit. Gjithashtu, do tė prezantohen sekuenca tipike tė jetės dhe reportuarit tė tij. Me kėtė rast ftohen tė marrin pjesė studentėt dhe dashamirėt e kėsaj muzike. Prezantimi do tė mbahet nė Kėndin Amerikan nė Tetovė, tė enjten me fillim nė ora 18 : 00.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio