Studentet.info
Lajme : Studentja Natalie Dylan shet virgjirinė 2.8 milion Euro
Kyqur 13-01-2009 6:41:02 (2191 Lexime)Njė studente amerikane e cila ka vendosur nė ankand virgjėrinė pėr tė paguar pėr studimet e saj ka pranuar oferta deri nė 2.77 milionė euro.

Natalie Dylan, 22-vjeēare, ėshtė duke shitur veten pėr tė pasur mundėsi qė tė paguajė shkallėn e saj master nė degėn e Terapisė familjare dhe martesės.

Ajo pohon se oferta e saj pėr njė natė ka bindur 10.000 meshkuj qė tė paraqesin ofertat e tyre pėr seks me tė.

Shtatorin e kaluar, kur u paraqit pėr herė tė parė ankandi i saj, ajo kishte pranuar oferta deri nė 180.000 euro, por qė prej atėherė interesimi pėr tė ėshtė rritur jashtėzakonisht shumė.

Studentja e cila ka diplomuar nė Studimet Gjinore kėmbėngulė se ajo nuk po e pėrul veten aspak.

“E di se shumė njerėz do tė mė dėnojnė pėr kėtė sepse ėshtė tabu, por unė me tė vėrtetė nuk kam problem me kėtė punė”, ka thėnė ajo.

"Mendoj se si unė ashtu dhe personi me tė cilin do ta bėjė do tė fitojmė shumė nga marrėveshja”, ka pėrfunduar ajo.(Telegrafi)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio