Studentet.info
Lajme : Studentja bėn sikur ėshtė ēmendur pėr temėn e diplomės
Kyqur 05-02-2009 4:07:45 (1247 Lexime)

STOKHOLM, 5 SHKURT - Njė studente arti i habiti doktorėt duke pretenduar se ėshtė e ēmendur, qė tė futej nė njė spital psikiatrik, si pjesė e shfaqjes sė temės sė diplomės. Anna Odell, 35-vjeēare, i bindi policėt se ishte e sėmurė mendore pasi tentoi tė vrasė veten duke u hedhur nga njė urė nė kryeqytetin suedez, Stokolm. Tetė policė arritėn ta zbrisnin nga ura dhe e dėrguan nė spitalin pranė, ndėrsa artistja bėrtiste dhe godiste infermieret derisa e vunė nė gjumė me ilaēe. Doktorėt u tėrbuan disa ditė mė vonė, kur ajo i tha se kishte sajuar gjithēka si pjesė e njė projekti arti nė shfaqjen pėrfundimtare tė universitetit.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio