Studentet.info
Njoftime : Ditė informative pėr programin ERASMUS
Kyqur 10-03-2009 5:54:52 (1823 Lexime)

Me datė 12 mars, nė hotelin Stone Bridge nė Shkup do tė organizohet njė Ditė informative pėr programin ERASMUS. Universiteti Shtetėror i Tetovės do tė marrė pjesė nė Pilot programin e Komisionit Evropian, nė kuadėr tė programit ERASMUS. Universiteti ynė do tė ofrojė transport prej USHT-sė deri nė hotel. Pėr studentėt do tė rezervohen 18 vende nė autobus

Kliko mė Shumė
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio