Studentet.info
Lajme : Barry Hillenbrand: Mediumet online mė afėr dhe me shpejt tek lexuesi!
Kyqur 08-05-2009 13:49:09 (1460 Lexime)


TETOVĖ, 08 MAJ - Barry Hillenbrand gazetari I gazetės “TIME” ka mbajtur njė ligjeratė nė Kėndin Amerikan mbi mediumet e vjetra dhe mediumet e reja. Nė ligjeratėn e tij Hillenbrandi ka folur pėr dallimet e gazetarisė sė vjetėr dhe tė re.

Ai u ndal tėk mediat e reja dhe I ka vlersuar ata si njė mundėsi pėr tė komunikuar mė shpejt nė publik.

Hillenbrandi tha se mediumet online I japin mundėsi pėr ti pasur qasje tė shpejet nė informacion.

Gjithashtu Barry Hillenbrand pėrgėzoi punėn e faqes studentore studentet.info si tė sukseshme.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio