Studentet.info
Lajme : Konferenca e parė kosovare studentore
Kyqur 25-03-2005 13:21:07 (1379 Lexime)

Vazhdoi punimet "Konferenca e parė kosovare studentore mbi ēėshtjet sociale"

Prishtinė, 25 MARS- Vazhdoi punimet "Konferenca e parė kosovare studentore mbi ēėshtjet sociale". Qėllimi i organizimit tė kėsaj konferenceje ėshtė inkuadrimi i tė rinjėve nė zgjidhjen e problemeve qė brengosin tė rinjtė Kosovarė, si arsimimi, punėsimi, abuzimi i duhanit, alkoolit, drogės dhe tė prostitucionit.
Tė rinjtė kosovarė kėrkojnė mbėshtetje mė tė madhe nė vendimmarrje lidhur me kėto ēėshtje. (RTK)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio