Studentet.info
Lajme : Profesoresha ofron seks si kėrkim falje pėr krimet japoneze
Kyqur 17-06-2010 5:27:59 (1757 Lexime)


Profesoresha e historisė u ofroi marrėdhėnie seksuale studentėve kinezė si kėrkim falje pėr invazionin nė Kinė nė vitin 1837. Edhe pse edhe ajo vetė thotė se ky ėshtė vetėm njė “dėmshpėrblim simbolik” ajo e ka marrė seriozisht aksionin e saj.

24-vjeēarja Anri Suzuki, doktor i historisė, e cila ka specializuar me temėn e invazionit japonez nė Kinė, thotė se ndihet e turpėruar me atė se ēfarė ka bėrė kombi i saj nė tė kaluarėn.

“Mė duhet ta mėsoj njė mėsim nga historia dhe dėshiroj tė shėroj plagėt me trupin tim. Dėshiroj tė bėjė seks me studentėt kinezė tė cilėt studiojnė nė Japoni”, tha profesoresha.

Ajo ka thėnė se ky ėshtė vetėm njė “dėmshpėrblim simbolik” pėr krimet e shumta qė japonezėt i kryen nė Kinė.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio