Studentet.info
Lajme : Studentja marrėdhėnie seksuale me profesorin pėr bast!
Kyqur 05-01-2012 6:38:18 (3546 Lexime)


Ēdo gjė filloi pėr njė bast midis shokėve.
Por, kjo kapricio basti ėshtė kthyer nė super skandal me njė video pornografike e cila pėrfshin njė studente dhe profesorin e saj tė filmuar duke bėrė marrėdhėnie seksuale.

Njė grup studentėsh, vendosėn bast midis tyre pėr historinė nė fjalė.
Ēdo gjė filloi 17-korrikun e shkuar, kur njė Anonim 17:56 (ky ėshtė pseudonimi i tij) ‘mundi’ tė filmonte marrėdhėnien seksuale tė njė profesori me studenten e tij brenda nė makinė.
Video ka njė kohėzgjatjeje 39 minutash.

Nė tė duket njė femėr dhe njė burrė, identiteti i tė cilit, u zbulua mė vonė nga policia, pasi anonimi kishte hedhur videon e regjistruar nė internet. Pėr kėtė u raportuan nė polici e cila mori reagojė menjėherė pėr zbardhjen e kėtij skandali ‘basti’.

Marrėdhėnia seksuale ėshtė regjistruar natėn nė njė makinė tė vogėl. Detajet e saj janė disi tė errėta, por dallohen qartė lėvizjet e dy personave, si dhe dėgjohen rėnkimet tyre shumė mirė. Bile ka dhe raund tė dytė, gjė qė tregon se ēdo gjė bėhet me dėshirė tė plotė dhe me vetėdije nga tė dy.

Megjithatė, imazhet e filmit tregojnė se tė paktėn njėri nga dy personat ėshtė nė dijeni tė filmimit, por kjo nuk e pengon atė dhe as e trembė edhe pse mund tė kthehej nė njė “epilog” publik, ndaj vazhdon tė… shijojė!

Sipas bastit, ēdo gjė duhej tė mbaronte me aq, por nuk ndodhi ashtu. Video u kthye lojė dhe kaloi nga dora nė dorė, kopjet qarkullojnė nė mp3 nė mesin e studentėve, e deri kur anonimus e vendosin atė nė internet dhe skandali plasi.

Video e titulluar “Njė grua qė e tradhton burrin e saj”, kthehet nė cliccatissimo nga frekuentuesit e njė web-i pornografik nė janar duke i bėrė protagonistėt nė vipa-pornostar.
Shpejtėsia e lajmit gojė mė gojė si dhe hedhja e videos nė web-in pornografik, bėri qė dikush tė njohė studenten bionde qė ndodhej brenda nė makinė.

Kėshtu, ‘biondina’ (studentja) e kallėzojė ngjarjen nė polici.
Hetimi i menjėhershėm i policisė, falė agjentėve tė saj tė Krimit Elektronik, bėri tė mundur zbulimin dhe identifikimin e personave/rinjve tė cilėt kishin sajdisur gjithė kėtė mesele, por qė trashmė ndodhen nė njė pozicion tė vėshtirė.

Tė rinjtė janė akuzuar nga prokuroi Emiliano Arnesano, pėr shpifje, ndėrhyrje nė jetėn private tė personit, publikimi tė pamjeve filmike me pėrmbajtje pornografike tė regjistruar fshehurazi pa dijeninė e tė implikuarve.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio