Studentet.info
Lajme : ARSIM BAJRAMI ARSYETON MOS ARDHJEN ME PUNĖ TĖ TIJA TĖ SHUMTA
Kyqur 09-12-2004 15:56:33 (1496 Lexime)


Arsim Bajrami shtyn vizitėn me studentėt

Nė takimin qė ai vetė e ka caktuar Rektori I Universitetit tė Prishtinės Arsim Bajrami, dje nė njė bisedė telefonike me studentėt grevistė i ka njoftuar ata se nuk ka mundėsi tė vijė nė Tetovė. Rektori I UP-sė mos ardhjen e tijė nė Universitetin e Tetovės e ka arsyetuar me aktivitetet e shumta dhe punėn e ngjeshur tė tijė nė Prishtinė. “ Tė Premten ne ora 13:00, do tė jemė nė Tetovė” u ka thėnė rektori I UP-sė studentėve grevistė. Studenėt janė tė habitur me faktin se pėrse ne te njejten ditė po dhe nė tė njejtėn orė Ministri Pollozhani ka shkuar nė Kosove ndersa Rektori i UP-se Arsim Bajrami nė Tetovė”.
Studentėt e mjeksisė kanė bllokuar e dekanatin alternativ nė shtėpinė e Ali Beut tė fakultetit tė mjeksisė dhe stomatologjisė.

Nga: Halit AJDINI (Fakti)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio