Studentet.info
Lajme : “DITA E HAPUR “ MBAHET MĖ 28 MAJ
Kyqur 20-05-2005 9:20:36 (1892 Lexime)


Shpallet konkursi pėr regjistrim nė UEJL

Tetovė, 20 MAJ- Universiteti i Evropės Juglindore, tradicionalisht organizon ‘’DITĖN E HAPUR’’, ndėrkohė qė gjatė kėtij viti sipas pėrgjegjėses pėr Informim kjo do tė mbahet mė 28 maj nė kampusin e UEJL-sė. Nė kėtė ditė kandidatėt e interesuar pėr regjistrim nė UEJL do tė informohen detajisht pėr programet mėsimore tė studimeve deridiplomike dhe postdiplomike, pėr kushtet pėr regjistrim nė UEJL, do tė njihen me stafin mėsimoro-akademik, do tė njihen me kushtet mėsimore, me kushtet pėr fitimin e bursave pėr studim dhe ndihmesave tė tjera materiale qė UEJL-ja dhe donatorė tė ndryshėm ofrojnė studentėve nė kėtė institucion si dhe me kushtet pėr banim nė konviktet e UEJL-sė.

“Kandidatėt e interesuar pėr regjistrim nė UEJL do tė pėrfitojnė shumė edhe nga socializimi e komunikimi me studentėt e UEJL-sė, ditėn e njėjtė”, tha Adelina Marku. Kjo ditė ėshtė posaēėrisht e mirėseardhur pėr studentėt potencialė nė UEJL si dhe pėr prindėrit e tyre.
Konkursi pėr regjistrim nė anėn tjetėr nė vitin e ri akademik, 2005/06 do tė shpallet nėpėr media, ditėn e shtunė si dhe nė web faqen e Universitetit www.seeu.edu.mk. (U.S.)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio