Studentet.info
Njoftime : Njoftim
Kyqur 25-05-2005 11:52:43 (1644 Lexime)

UNIONI I STUDENTĖVE NĖ UEJL

Lajmėrohen absolventėt dhe stafi akademik i UEJL-sė se me datė 13 qershor 2005 Unioni i Studentėve organizon Absolventijadėn e Parė tė UEJL-sė. Mbrėmja solemne do tė mbahet nė sallat e hotelit.
“ALEKSANDER PALLACE” Nė Shkup.

Nė mbrėmje janė tė ftuar grupi i mirnjohur muzikor ELITA 5 dhe kėngėtarja LORI

Gjithashtu Ju ofrohet meny e pasur si dhe pije (joalkoolike) pa kufi.

Lusim studentėt e interesuar tė bėjnė rezervimet tek zyrat e US-sė dhe Klubit “Menaxhment” tė objekti 400

Rezervimi i biletave mund ta bėni nga data 23 Maj 2005 (e Hėnė) deri mė Qershor 2005

Ēmimi pėr biletat 1000 den

Tetovė- US UEJL
23.05.2005


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio