Studentet.info
Njoftime : NJoftim
Kyqur 25-05-2005 12:08:45 (1678 Lexime)

UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE I UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS

Njoftohen tė gjitha mediat e shkruara dhe elektronike se UPS-UP ka organizuar njė turnir nė volejboll dhe nė futboll, po nė kėtė organizim neser mė datėn 26.05.2005 nė ora 17:30 do tė mbahet finalja nė tė dy sportet loja do tė zhvillohėt nė fushėn e sportit nė Qendrėn e Studentėve ,ku do tė marrinė pjesė shumė student tė Universitetit tė Prishtinės dhe drejtues nga Universiteti , pas mbarimit tė lojės do tė ndahėn shpėrblimet pėr ekipet fituese.
Kėto ēmime i ndajnė kryetari i UPS-UP-sė z. Sejdi Hoxha nė bashkėpunim me drejtuesit e Universitetit tė Prishtinės.


Prishtinė UPSUP
25.05.2005


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio