Studentet.info
Njoftime : LAJMRIM
Kyqur 27-05-2005 10:38:05 (2022 Lexime)

SEE-UNIVERSITY

Tė gjithė studentėt tė cilėt deri mė 1 qershor 2005 kanė fituar 210 kredi, ftohen tė marrin pjesė nė ceremoninė solemne me rastin e promovimit tė gjeneratės sė parė tė absolventėve tė UEJL.

Ceremonia nė fjalė do tė mbahet mė 11 qershor 2005 (e shtunė), nė ora 10:00, nė qytezėn universitare. Pritet qė mbi 1000 mysafirė tė marrin pjesė, kėshtu qė ky rast do tė mbahet jashtė.


Nė kėtė ceremoni mund tė marrin pjesė vetėm studentėt tė cilėt teorikisht diplomojnė nė fund tė kėtij semestri (me 240 kredi), dhe kjo ėshtė arsyeja pėrse e kemi pėrkufizuar kėtė ceremoni vetėm pėr ato studentė tė cilėt do tė mbledhin 210 kredi deri mė 1 qershor. Studentėt tė cilėt kanė mė pak se 210 kredi do tė marrin pjesė nė Ceremoninė e ardhshme tė diplomimit.

Tė gjithė studentėt tė cilėt kanė fituar ose besojnė se do tė mbledhin 210 kredi deri mė 1 qershor 2005, duhet menjėherė tė shkojnė nė Zyrėn pėr ēėshtje studentore (Regjistri) dhe tė plotėsojnė formularin pėr diplomim dhe tė marrin udhėzime tė mėtejshme.

Dr. Zamir Dika
Pro-rektor pėr ēėshtje studentore

26.05.2005
Tetovė


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio