Studentet.info
Njoftime : LAJMERIME
Kyqur 30-05-2005 7:32:37 (1734 Lexime)

SEE-UNIVERSITY

Znj. Michele Pendax ėshtė autore e librit mbi pedagogjinė, tė pėrkthyer nė gj. shqipe e gj. maqedone, nė kuadėr tė projektit francez.

Ajo do tė vizitojė UEJL-nė nga 1-3 qershor 2005, pėr tė realizuar kėto
ligjerata:

E mėrkurė, 1 qershor

-Nė kuadėr tė Panairit tė Punėsimeve nė kampusin e UEJL-sė , tė njėjtėnditė Znj. Pendanx do tė prezantojė librin e saj tė botuar nga LOGOS A dhe nėpėrmjet njė ligjerate do flasė mė gjerėsisht mbi tematikėn e librit.

- Konferenca do tė realizohet nė 814.02, me fillim nė ora 14:00-16:00, epėrcjellur me pėrkthim nga gj. frenge nė gj. shqipe e gj. maq.

E enjte , 2 qershor

-Znj Pendanx do realziojė ligjeratėn e dytė nė temėn : gramatika dhe
mėsimnxėnia

-Kjo ligjeratė do tė realizohte nė 814.02, me fillim nė 14:00-16:00, e
pėrcjellur me pėrkthim nga gj frenge nė gj. shqipe dhe gj. maqed.

E premte , 3 qershor

- Znj Pendanx do marė pjesė nė njė tryezė tė organizuar nė temėn e
ligjeratės sė saj tė dytė , me fillim nė ora 10:00-12:00, pėrcjellur me
pėrkthim.
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio