Studentet.info
Lajme : Bursa per studime pasdiplomike
Kyqur 31-05-2005 2:29:25 (1915 Lexime)


PROMOVIMI I FITUESVE TĖ BURSĖS PĖR STUDIME PASDIPLOMIKE NĖ "SHEFILD" NĖ SELANIK

Shkup, 31 MAJ - Kabineti i presidentit tė Republikės sė Maqedonisė, Branko Cėrvenkovski sot nė konferencėn pėr shtyp do t'i prezantojė rezultatet nga Konkursi pėr ndarje tė bursave pėr studime pasdiplomike nė kolexhin Siti nė Universitetin Shefild nė Selanik.
Do tė promovohen fituesit tė bursės pėr arsim nė sferėn e menaxhmentit qė e inicoi presidenti Branko Cėrvenkovski, ndėrsa tė cilėt i zgjodhi Komisioni i pėrbėrė nga profesorė nga Universiteti Shefild. Pas konferencės pėr shtyp presidenti Cėrvenkovski kandidatėve do t'ua urojė zgjedhjen.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio