Studentet.info
Njoftime : LAJMERIME
Kyqur 31-05-2005 5:43:55 (1711 Lexime)

SEE-UNIVERSITY


Informatė e rėndėsishme pėr studentėt tė cilėt do tė diplomojnėRektorati ka propozuar se nga fillimi i vitit akademik 2005/2006, do tė ketė vetėm njė afat plotėsues nė UEJL, i cili do tė mbahet ēdo vit nė muajin shtator. Kjo do tė thotė se afati i provimeve plotėsuese (make-up) nuk do tė mbahet vitin e ardhshėm. Prandaj, Rektorati ka marrė vendim qė tė gjithė studentėt tė cilėt deri mė 1 qershor 2005 kanė fituar 205 ose mė shumė kredi (dhe jo 210 kredi siē ju informuam iavėn e kaluar), do tė mund tė marrin pjesė nė ceremoninė solemne me rastin e promovimit tė gjeneratės sė parė tė absolventėve tė UEJL. Pra luten tė gjithė studentėt me 205 (e mė shumė) kredi, tė drejtohen nė Zyrėn pėr ēėshtje studentore (Regjistri) dhe tė plotėsojnė formularin pėr diplomim.


Ju faleminderit


Pro-rektori pėr mėsimdhėnie

Tetovė,
31 MAJ 2005


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio