Studentet.info
Njoftime : LAJMERIME
Kyqur 31-05-2005 5:45:08 (1585 Lexime)

SEE-UNIVERSITY

Tė nderuar studentė/ tė punėsuar nė UEJL,Sa i pėrket aktivitetit pėr dhurim tė gjakut i cili tanimė ėshtė bėrė traditė nė Universitetin tonė, Ju informojmė se edhe kėtė vit do tė ketė njė aktivitet tė tillė. Ju mund tė jepni kontributin tuaj duke filluar prej ditės sė hėnė (30 maj 2005) – e deri tė premten (03 qershor 2005). Gjatė kėtyre pesė ditėve ekipi i transfuziologjisė do tė qėndrojė nė Universitetin tonė nė periudhėn prej 09:00 nė mėngjes e deri mė 16:00 pasdite, nė dhomėn 201.01.6.

Mos lėshoni mundėsinė tė tregoni humanitetin Tuaj, t’i ndihmoni dhe t’jua shpėtoni jetėn atyre tė cilėt vėrtet kanė nevojė pėr gjakun tuaj.Universiteti i Evropės Juglindore


Tetovė,
31 MAJ 2005


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio