Studentet.info
Njoftime : LAJMERIME
Kyqur 31-05-2005 5:46:58 (2015 Lexime)

SEE-UNIVERSITY

Panairi i Punėsimit 1 Qershor 2005 (Dita e Merkure)

Tė nderuar studentė, profesorė, kolegė,


Qendra e Shėrbimeve tė Karrierės nėpėrmjet Panairit tė Punėsimit ka pėr qėllim tė bėjė ndėrlidhjen midis studentėve tė vitit tė katėr tė cilėt janė para diplomimit dhe kompanive dhe institucioneve publike qė tė mund tė fillojnė tė zhvillohen biseda pėr punėsim tė studentėve tonė.


Ē’ka kėrkohet nga studentėt?


Studentėt e vitit tė katėrt por edhe tė gjithė tė tjerėt, duhet tė marrin me vete CV (Biografi) tė shkruar nė mėnyrėn mė tė mirė nė gjuhėn angleze, Shqipe ose maqedonase.
Ata studentė qė kanė kaluar trajnimin prej tre moduleve janė tė vetėdijshės pėr pėrgaditjen qė duhet tė kenė pėr nė Panair, port ė tjerėt nėse nuk e kanė kaluar trajnimin mund tė ndėrtojnė njė CV Personale nėpėrmjet softėarit tė mėposhtėm: http://europass.cedefop.eu.int/instruments/cv/step1.do
Deri mė tani ka njė interes shumė ta madh nga kompanitė vendore pėr tė punėsuar studentėt tonė dhe do tė pritet prej jush tė cilėt jeni tė interesuar tė futeni nė sfidat e tregut tė punės, tė visheni mė seriozisht sepse kompanitė e ndryshme do tė bėjnė intervistime tė shkurtėra.Ne kėtė Panair e bėjmė pėr ju, prandaj ju ftojmė tė merrni pjesė dhe masovikisht ta vizitoni Panairin dhe tė gjeni veten e juaj nė njėrėn nga kėto kompani.


Hapja solemne 10:00 deri me 15:00, te hyrja kryesore e Restorantit te Madh (BEVA)


Tetovė,
31 MAJ 2005


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio