Studentet.info
Lajme : Liga Shqiptare Amerikane kėrkon ndihmė nga ambasadori Batler
Kyqur 16-12-2004 10:42:29 (1480 Lexime)


Kryetarei i Ligės Shqiptare Amerikane, Josef DioGuard dėrgon njė letėr Lorenc Batler-it

TETOVĖ (16 DHJETOR)Kryetarei i Ligės Shqiptare Amerikane, Josef DioGuard, nė njė letėr drejtuar ambasadorit tė SHBA-ve nė Maqedoni, Lorenc Batler-it, ka kėrkuar nga ai qė tė ushtroj autoritetin e tijė, pėr tė gjetė njė zgjedhje tė studentėve, marrin vesh burime tė sigurta mbrenda Ambasadės Amerikane.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio