Studentet.info
Njoftime : SEE-UNIVERSITY
Kyqur 07-06-2005 6:16:18 (1429 Lexime)

Te nderuar, studentėZ-nja Reiko Saito – Fakulteti I Shkencave humanistike: Kulturat krahasuese dhe Komunikimi I mediave, Tokio, Japoni – do te mbaje ligjerate ne temen e Kulturave krahasuese – subkultura dhe kultura e larte japoneze: paralele me kulturen shqiptare dhe kulturen maqedonase.Ligjerata do te mbahet te enjten, me date 9 qershor 2005, ne oren 13:00 (806.02).Pjesemarja juaj eshte e mireseardhur.

Tetovė, 7 QERSHOR 2005


Thank you and best regards,
Dr. Sc Mirushe Hoxha
--------------------------------

Pro-Dean
Communication Sciences and Technologies
Department: Communication Sciences
SEE University
Mobile: (070) 466 - 498
Work email: m.hoxha@seeu.edu.mk
Private email: hmirushe@yahoo.com


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio