Studentet.info
Njoftime : SEE-UNIVERSITY
Kyqur 07-06-2005 6:18:05 (1316 Lexime)

Te nderuar kolegė, studentėJu njoftojmė se ditėn e mėrkurė, nė datė 08 .06.2005, pėr shkak te evenimentit solemn qė do tė mbahet nė Universitetin tonė, dhėnies sė titullit Doctor Honoris Causa shkrimtarit Ismail Kadare, prej orės 11.00 deri nė orėn 13.00 nuk do te zhvillohet mėsim.Rektorati

Tetovė, 7 QERSHOR 2005

Sonila Gogu
Prorectors' Assistant
SEE University
Tel: + 389 44 356 284
Mob: +389 70 954 951
e-mail: s.gogu@seeu.edu.mk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio