Studentet.info
Lajme : Ska pritje pėr studentėt
Kyqur 08-06-2005 7:34:40 (1375 Lexime)

Studentėt, ndryshon kalendari i pritjes nė Ambasadėn Italiane

Tiranė, 8 QERSHOR- Ambasada Italiane njoftoi dje se do tė ketė disa ndryshime nė kalendarin e pritjes sė studentėve, i cili u publikua disa ditė mė parė. “Studentėt qė kanė paraqitur kėrkesė pararegjistrimi pėr Universitetin e Barit dhe Politeknikumin e Barit do tė priten tė enjten, mė 9 qershor dhe jo tė premten mė 10 qershor (siē ishte paralajmėruar)”, -deklaroi ajo dje nė njė njoftim pėr shtyp, duke shtuar se pritja e tė rinjve fillonte qė nė orėn 900 tė mėngjesit.


Tė tjerė tė rinj shqiptarė patėn ndryshim tė takimit gjithashtu. “Studentėt qė kanė paraqitur kėrkesė pararegjistrimi pėr universitetet e Torinos, Modenas, Reggio Emilias dhe Foggia-s do tė priten tė hėnėn mė 13 qershor dhe jo tė premten mė 10 qershor (siē ishte paralajmėruar), duke filluar nga ora 900”, - thuhet nė njoftim.

Nga:Elda SPAHO
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio