Studentet.info
Njoftime : SEE-UNIVERSITY
Kyqur 09-06-2005 7:08:02 (1237 Lexime)

Ftesė


_________________________________________________


Me kėnaqėsi Ju informojmė se Qendra pėr Hulumtime tė Administratės Publike, UEJL - Tetovė me Fondacionin Friedrich Ebert me zyrė nė Shkup, me studentėt e Fakultetit tė Administratės Publike organizon Seminar, nė Temė:TĖ DREJTAT E NJERIUT

DHE SHĖRBIMI PUBLIKSeminari do tė mbahet mė 10 dhe 11 qershor 2005 (e premte dhe shtune prej 10.00 - 15.00) nė lokalet e Klubit tė deputetėve rruga “Mitropolit Teodisej Gologanov” nr. 45 Shkup


Bashk me thirrjen ua dėrgojmė edhe Programin e punės. Do tė na bėni respekt tė posaēėm, nėse edhe Ju e pėrcjellni kėtė debat.2 qershor 2005 Qendra pėr Hulumtime tė Administratės Publike

Tetovė UEJL - Tetovė


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio