Studentet.info
Njoftime : SEE-UNIVERSITY
Kyqur 09-06-2005 7:10:07 (1156 Lexime)

Zyra e Marrėdhėnieve Ndėrkombėtare e UEJL

Organizojnė diskutimin publik me temė:

“MAQEDONIA: E TASHMJA DHE E ARDHMJA”

me profesor JAMES PETTIFER

Nga CSRC, Akademia e Mbrojtjes sė Mbretėrisė sė Bashkuar

Datė

E Premte, 10 Qershor 2005, Ora 12.00Bibliotekėn Max Van der Stoel

Universiteti i Evropės Jug-LindoreJeni tė gjithė tė Mirėpritur!


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio