Studentet.info
Njoftime : UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE TĖ UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS
Kyqur 11-06-2005 8:34:17 (1280 Lexime)

FTESĖ

Ftohen tė gjitha mediat e shkruara dhe elektronike qė tė bėjnė pėrcjelljen e debatit tė organizuar nga UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE TĖ UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS dhe Rektorati i UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS me temėn:
1.Reformat nė Universitet midis dėshirės dhe realitetit dhe
2.Oferta e Universitetit tė Prishtinės pėr studentėt e rinjė pėr vitin akademik 2005/2006.
Takimi do tė mbahet nė Sallėn e Kuqe tė Fakultetit tė Filologjisė me datėn 14.06.2005 ( e martė) nė ora 11:00.

Prishtinė UPS-UP
11.06.2005 Komisioni pėr Informim


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio