Studentet.info
Njoftime : SEE-UNIVERSITY
Kyqur 16-06-2005 7:40:40 (1351 Lexime)

Tė nderuar,

Nė emėr tė Rektoratit dhe Kėshillit Organizativ tė ceremonisė sė absolventėve 2005, dėshiroj tė shpreh falemnderimin tim tė gjithė stafit tė UEJL pėr kontributin qė dhanė nė ceremoninė e 11 qershorit, e cila doli mjaft e sukseshme. Ne duhet tė jemi krenarė pėr tė arriturat e studentėve tonė dhe mirėnjohės ndaj prindėrve dhe familjes sė tyre qė i besuan institucionit tonė i cili arsimoi dhe shkolloi fėmijėt e tyre. Gjithashtu, ne duhet tė krenohemi me faktin se arritėm me sukses tė ballafaqohemi me njė ngjarje aq tė madhe dhe tė komplikuar. Kėshilli Organizativ pėrbėhej prej anėtarėve nga Zyra e Regjistrit, Zyra e marrėdhėnieve me publikun, Zyra e Medias, Zyra e pėrkthyesve, Zyra e mirėmbajtjes, dhe Zyra e financave, tė ndihmuar dhe tė kėshilluar nga njė numėr i madh i nėpunėsve profesionistė tė UEJL, por nė realitet, puna mė e madhe u bė nga tė gjithė ne gjatė katėr viteve tė kaluara. Ju uroj tė gjithėve pėr kontributin Tuaj. Nė ndėrkohė, do tė doja tė dėgjoj mendimet dhe sugjerimet Tuaja lidhur me ceremoninė nė fjalė, me qėllim qė ceremonia e ardhėshme 2006 tė jetė edhe mė e sukseshme.Me respekt,
Paul M Foster, Jr.
Kryetar i Komisionit OrganizativDiturije Ismaili
Rector's Assistant
SEEU-Tetovo
Ilindenska bb
1200 Tetovo
tel: +389 44 356 110
fax: +389 44 356 111
e-mail: d.ismaili@seeu.edu.mk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio