Studentet.info
Lajme : LETĖR e hapur drejtuar ministrit tė arsimit AZIZ Pllozhani
Kyqur 21-12-2004 16:59:53 (1657 Lexime)Cila ėshtė e vėrteta e Fakultetit tė Mjekėsis?

(22 DHJETOR)Ne fort mirė dimė edhe pėr tė tjerėt, tė cilėt hapėn Fakultetin e Mjekėsisė dhe e lanė nė gjysmė tė rrugės. Ėshtė pėr t’u habitur kur njė “senat” I plotė I cili e votoi hapjen e Fakultetit tė Mjekėsisė sot po hesht! Heshtin ‘senatorėt” sikur nuk ndodhė asgjė!

Kėshilli i prindėrve tė studentėve tė
Fakultetit tė Mjekėsisė dhe Stomatologjisė

Pasojnė nėnshkrimet
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio