Studentet.info
Lajme : GARA E KĖNAQĖSISĖ
Kyqur 11-08-2005 5:49:55 (1522 Lexime)


STUDENTJA NATALI, NDĖROI 64 BURRA PĖR NJĖ NATĖ

DORTMUND, 11 GUSHT- Dy studente nga Dortmundi I Gjermanisė, kanė vėnė bastė pas njė ‘grindjeje” se cila prej tyre mund tė ndrėroj mė shumė burra brenda 24 orėve. Shoqet Natalie dhe Tina kanė sfiduar njėra tjetrėn nė garėn tė cilan e kanė publikuar nė interenet, ku nė tė njejtėn kohė kanė kėrkur konkurent pėr garėn e tyre, tė cilėve u kanė premtuar edhe nga 50 euro. Bastie ėshtė fituar nga Natalie, e cila arriti qė bėj seks me 64 mėshkuj, ndėrsa humbi shoqja e sajė e cila pasi kaloi nė shtrat me mashkullin e 52 u dorėzua dhe nuk kishte fuqi mė.


Pėr tė realizuar garėn e tyre dy studentet kanė marė me qira sejcila nga dy dhoma me nga 150 euro, nė njė shtėpi takimesh nė Kolonia.
Dy studentėt mėshkujve nė lajmėrimin e tyre nė interenet, u kanė ofruar eksperiencė tė jashtėzakonshme dhe shpėrblim prej 50 eurosh. Nė kėtė garė janė paraqitur 1800 mėshkuj tė moshave tė ndryshme.
Dy vajzat janė habitur nga ky interesim I madhė I mėshkujve, ndėrsa interesimi I tyre u ka forcuar bindjen njėra tjerės se cila ėshtė me e fortė, do tė kėnaqen me seks.

studentet.info
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio